MasterCours z Conrad A. Speece w Fizjomed!

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w Mastercours: „Ligamentous Articular Strain Advanced”, prowadzonego przez Conrad A. Speece D.O. 

Podczas kursu Dr Speece przekaże swoją wiedzę na temat unowocześnionej techniki BLT, popartą 41 letnią praktyką osteopatyczną.

Po pierwszych trzech dniach kursu odbędą się dodatkowe dwudniowe zajęcia kliniczne na których, pod okiem Dr Speece kursanci będą pracować z pacjentami. Istnieje możliwość wzięcia udziału w jednej lub dwóch częściach programu.

Prowadzący: Conrad A. Speece D.O.

Jest praktykującym amerykańskim osteopatą od 1974 roku, licencjonowanym w medycynie rodzinnej oraz osteopatycznej medycynie manipulacyjnej. Od 1975 roku jest aktywnym członkiem Dallas Osteopathic Study Group, która została założona przez Rollina E. Beckera D.O. i Johna Harakela D.O., będącymi uczniami W. G. Sutherlanda.

Conrad A. Speece jest współautorem książki ” Ligamentous Articular Strain. Osteopathic Manipulative Techniques for the Body”, która jest esencją oryginalnych technik A.T. Stilla i W.G. Sutherlanda poddanych rewizji w kontekście rozwoju nauk medycznych.

Prowadzący jest międzynarodowym instruktorem LAS/BLT. Uczył w Europie, USA, Kanadzie, Japonii i Rosji. Dr Speece jest również wynalazcą, który opatentował Back – Master Lumbar and Thoracic OMT device. W ramach osteopatii powstało wiele odmian i rodzajów podejść do diagnozy i leczenia. Pojęcie LAS (Ligamentous Articular Strain) zostało wprowadzone przez ucznia A.T. Stilla i twórcę osteopatii czaszkowej – W. G. Sutherlanda. Techniki BLT (Balanced Ligamentous Tension) używamy do korekcji LAS.

 

Szczegóły kursu:

· Liczba miejsc: ograniczona

· Termin kursu: 7-11 lipca 2016 r.

· Część kliniczna 10-11 lipca

 

Cena kursu:

· Kurs: 3100 zł – rabat 100 zł dla członków SOP

· Część kliniczna: 1400 zł – rabat 100 zł dla członków SOP

Łącznie: 4500 zł – 4300 zł dla członków SOP

 

· Miejsce kursu: Kraków

· Wpisowe: 500zł

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia: 15 maja 2016 r.

*przyjęcie zgłoszenia odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty wpisowego

 

Zapisów proszę dokonywać za pośrednictwem adresu email:

kursy@fizjomed.com.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń.

W treści maila proszę podać Imię Nazwisko oraz nazwę kursu, w celu sprawniejszej rejestracji prosimy dołączyć potwierdzenie przelewu wpisowego.

Przelewów należy dokonywać na konto bankowe: 53 1240 4533 1111 0010 6159 9685.

W tytule przelewu prosimy o podanie Imienia i Nazwiska oraz nazwy Kursu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

– e-mail: kursy@fizjomed.com.pl

– tel.: 502-514-816

 

Więcej informacji na: http://rehabilitacjafizjomed.pl/ligamentous-articular-strain-advanced-7-11-lipca-2016-r/