Lista członków

Członkowie zwyczajni – osteopaci

Piotr Balcerzak

Marek Biega

Artur Bieroza D.O.

Jerzy Bryczek

Łukasz Ciesielski

Łukasz Czubaszewski

Beata Denkiewicz

Maria Florek D.O.

Renata Gacka-Podbucka

Michał Grudzień

Dariusz Janik D.O.

Daniel Jóźwiak D.O.

Tomasz Kaczmarek

Ewa Kalecińska (Dr n. med.)

Paweł Kasprzak D.O.

Agnieszka Kruzel

Adam Kubiak

Wojciech Kurzydło

Arkadiusz Piotr Martyniuk D.O.

Ireneusz Mierzejewski D.O.

Leszek Mularczyk

Radosław Perz

Piotr Rakowiecki D.O.

Renata Sagan

Joanna Siemieniecka

Albert Służewski

Marcin Sowa

Zbyszko Stawczyk

Marcin Szkolnicki

Marcin Ścieżkowski

Kamil Ślusarz

Grażyna Urbaniak

Paweł Wojnar D.O.

 

Członkowie zwyczajni – studenci szkół osteopatii

woj. dolnośląskie:

Jacek Adamski, Zieleniec

Marcin Brzozowski, Wrocław

Daniel Czuchrowski, Wałbrzych

Kamil Dąbrowski, Wrocław

Marco Di Dio, Wrocław

Jakub Durczak, Wrocław

Krzysztof Jasiński, Wrocław

Andrzej Królak, Świdnica

Marcel Mieszkalski, Wrocław

Konrad Paprocki, Wrocław

Marcin Pochojka, Kąty Wrocławskie

Maja Samołuk, Bożków

Kazimierz Smulikowski, Wrocław

Anna Sułkowska, Wrocław

Monika Szczepaniak, Wrocław

Maciej Żuk, Wrocław

 

woj. łódzkie:

Maciej Kaps, Łódź

Jakub Kucharski, Wieluń

Adam Orszulak, Łódź

Borys Paculda, Łódź

 

woj. małopolskie:

Michał Bojko, Kraków

Eliza Cioska, Kraków

Wojciech Czarnecki, Kraków

Maciej Dubiński, Kraków

Aleksander Lachowski, Nowy Sącz

Bożena Latała, Kraków

Maria Lenart-Korczyk, Waksmund

Iwona Kłos, Tarnów

Marcin Komendera, Roczyny

Mateusz Kunicki, Nowe Rybie

Michał Madej, Liszki

Grzegorz Mańko, Kraków

Iwona Migdałek-Łaskawiec, Kraków

Konrad Niemczyk, Trzebinia

Dariusz Nosek, Siemiechów

Jarema Paduszyński, Kraków

Karol Piotrowski, Kraków

Monika Pośpiech, Kraków

Grzegorz Sobański, Tarnów

Marcin Sobczak, Kraków

Maciej Stolarz, Zabierzów

 

woj. mazowieckie:

Paweł Kaczorowski, Warszawa

Piotr Kostrzębski, Pruszków

Tomasz Skarzyński, Warszawa

Łukasz Zosiuk, Warszawa

Karolina Żochowska, Warszawa

 

woj. opolskie:

Magdalena Klimaszewska, Namysłów

Dariusz Kowalski, Kędzierzyn-Koźle

Michał Malisz, Opole

Katarzyna Mrugała, Gorzów Śląski

 

woj. podkarpackie:

Arseniusz Burkiewicz, Kolbuszowa

Izydora Burkiewicz, Kolbuszowa

Marcin Jonkisz, Rzeszów

Anna Mitoraj, Jasło

 

woj. podlaskie:

Krzysztof Koronkiewicz, Augustów

 

woj. pomorskie:

Anna Felińska, Gdańsk

Jarosław Kreft, Gdańsk

Marat Nalbandian, Gdańsk

Joanna Niedźwiedź, Człuchów

Mateusz Potoczny, Gdańsk

Ewa Suchocka, Gdańsk

Grzegorz Ziemba, Gdynia

 

woj. śląskie:

Mateusz Bulak, Pietrowice Wielkie

Natalia Fałek-Wiśniewska, Jaworzno

Maciej Jamróz, Mysłowice

Dominik Kwiecień, Bielsko Biała

Witold Miecznikowski, Katowice

 

woj. wielkopolskie:

Iga Bambrowicz, Jarocin

Monika Brzozowska, Międzychód

Maciej Dąbrowski, Chodzież

Monika Garbacz, Poznań

Karol Karwasiński, Poznań

Bartosz Koblański, Kalisz

Damian Kołodziej, Oborniki Wlkp.

Wiktor Murach, Poznań

Bartłomiej Nowak, Krotoszyn

Mariusz Ograbek, Koło

Michał Posłuszny, Poznań

Rafał Raczewski, Poznań

Bartłomiej Sarota, Poznań

Radosław Sikorski, Poznań

Rafał Stach, Poznań

Katarzyna Ślugaj, Stare Miasto

Karol Tereszczyński, Poznań

Marcin Tomczak, Konin

Ireneusz Tomoś, Kępno

Tomasz Zaporowski, Kostrzyn

Wojciech Zbierajewski, Piła

 

woj. zachodniopomorskie:

Patryk Kapa, Świnoujście

Tomasz Lisiecki, Szczecin

Andrzej Szwajlik, Szczecin

 

Praga, Czechy:

Marcin Reutt, Praga