Akademia Osteopatii w Warszawie już od 2015

Akademia Osteopatii, której partnerem jest Stowarzyszenie „Osteopatia Polska”, rozpoczęła rekrutację w Warszawie. Tym samym stolica, zaraz po Poznaniu i Krakowie, stała się trzecim miastem, w którym możliwe jest podjęcie nauki w ramach 5-letniego programu kształcenia osteopatycznego w Akademii Osteopatii.

Akademia Osteopatii powstała w 2008 roku we Wrocławiu. Założona została przez Marka Mularczyka – lekarza, osteopatę (absolwenta DAOM) oraz Marcina Szkolnickiego – fizjoterapeutę. W 2012 roku została przeniesiona do Poznania, a jej właścicielem został Łukasz Ciesielski – fizjoterapeuta, osteopata (absolwent Akademii Osteopatii). W 2013 roku otworzono filię Akademii Osteopatii w Krakowie, a w 2015 zostanie otwarta kolejna – w Warszawie.

Akademia Osteopatii jest pełnoprawnym członkiem OSEAN (Osteopathic European Academic Network), międzynarodowej organizacji, do której przynależność oznacza jednocześnie wypełnienie ogólnoobowiązujących programowych standardów nauczania z zakresu medycyny osteopatycznej w Europie.

Więcej szczegółów na akademiaosteopatii.pl